Spot Emlak
  • Müşteri Hizmetleri: 0850 303 68 99

Spot Nedir?

emlakta güvenilir rehber

SPOT

SPOT, alım, satım ve kiralama hizmetlerine konu gayrimenkuller ile potansiyel alıcı, satıcı, kiraya veren ve kiralayanları her bölgede ayrı ayrı faaliyet gösteren seçkin üye emlak ofislerine yönlendiren bir emlak bilgi paylaşım portalıdır.

Çalışma Prensibi

Gayrimenkul sahipleri veya gayrimenkul arayanlar kayıt formunu doldurup onay verdikten sonra, ilgili kayıt otomatik olarak SPOT alt yapısında bulunan üye emlak ofislerine yönlendirilir. Süreç talep sahibi ile üye emlak ofisi arasında gelişir.

Gayrimenkul Sahipleri

Spotemlak.com’a satılması veya kiralanması için GAYRİMENKUL SAHİBİYİM linkinden bırakılan gayrimenkul bilgileriniz SPOT onayıyla birlikte bölgenize özel çalışma yapan üye emlak ofislerine yönlendirilirken SAHİBİNDEN ONAYLI GAYRİMENKUL İLANLARI sayfasında varsa fotoğraflı olarak da yayınlanır. Üye ofisler en kısa sürede gayrimenkulünüze uygun müşterilerini size yönlendirmeye başlar. Biz buna ALICINIZ HAZIRLANIYOR diyoruz.

Gayrimenkul Arayanlar

GAYRİMENKUL ARIYORUM linkinden direk talep bırakabilir veya ilan detay sayfalarında inceleyerek beğendiğiniz gayrimenkul için BU İLANLA İLGİLENİYORUM Linkinden portföy sahibi ofise mesaj göndererek, ilanda bulunan gayrimenkulün yanı sıra, üye emlak ofislerimiz aracılığıyla aynı özellikte olan başka gayrimenkul seçeneklerine ulaşma imkanına kavuşursunuz. Biz buna tek noktadan hareketle ÇOKLU ÇÖZÜMLER diyoruz.

İncelediğiniz ilanlar size hitap etmiyorsa ARADIĞIM BU DEĞİL linkinden isteğinize uygun talep bıraktığınızdada; üye ofisler bu talep doğrultusunda en kısa sürede portföylerinde yer alan farklı gayrimenkulleri sizin beğenilerinize sunarlar. Biz buna GAYRİMENKULÜNÜZ HAZIRLANIYOR diyoruz.

Emlak Ofisleri

Üye ofisler, birbirlerinden bağımsız ve kendi Ünvanlarıyla hizmet verirler.

SPOT, gayrimenkul pazarlamasının ön koşulu olan ilan ve müşteri ilişkisini tesis ederek, üye emlak ofislerinin hizmet verdiği bölgede güncel portföy akışını sağlar.

Üye ofisleri,portföy tanıtımları için çoğunlukla gereksiz yere harcanan zaman,reklam ve ilan maliyetleri ile fahiş üyelik bedellerinden uzak tutar.

Üye ofisler arasında müşteri ve portföy paylaşımına izin verir.

Üye olduğunuz ilçenin dışında kalan diğer il ve ilçelere gelen taleplere de ulaşım sağlar. Bizbu nedenle TÜRKİYE’nin EMLAKÇISIYIZ diyoruz.

SPOT üye ücretlendirme politikaları kar amacı gütmezken, üye ofislerine hem gayrimenkul hem de müşteri yönlendirir. BİZ BUNA, ALICI DA SATICI DA BİZDEN diyoruz.

Gayrimenkul sahipleri ve gayrimenkul arayanlar; SPOT’a ilan ve talep kaydı bırakmalarıyla birlikte, ilgili bölgedeki üye emlak ofislerinden direk hizmet alım sürecine dahil olurlar. Spot bu hizmeti nedeniyle herhangi bir ücret veya komisyon talep etmez.

Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

SPOT Emlak Bilgi Paylaşım Portalı