Spot Emlak
 • Müşteri Hizmetleri: 0850 303 68 99

SATIŞ ve KULLANIM SÖZLEŞMESİ

 • Spotemlak com internet sitesi mobil uygulamar dahil , satılık / kiralık arayışınıza çözüm bulacak üye emlak ofislerine sizi yönlendiren birsistemdir. Sitede yer alan tüm servisler, Adresinde bulunan (SPOTEMLAK) Spot emlak bilgi paylaşım portalıyetkili Fuat Yeşilkaya tarafından işletilir.
 • Kullanıcı: Spotemlak.com Sitesine doğrudan gayrimenkul kaydı bırakanlar ve üye emlak ofisleri olarak yorumlanır.
 • Kullanıcılar, site dışında yaptıkları her işlem ve eylemdeki hukuki, idari ve cezai sorumluluğun kendilerine ait olduğunu kabul ederler. bu hususta Spotemlak.com’unherhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul, beyan ve taahhüt ederler.
 • 5651 sayılı Kanun kapsamında, Spotemlak.com’unhukuki, idari ve cezai sorumluluğu ilgili mevzuatta yer alan şekliyle sınırlıdır.
 • Spotemlak.com’un Kullanıcı tarafından siteye ya da mobil uygulamaya kayıt formunda yazılmış olan adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları üzerinden e-posta, SMS, telefon ile iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla iletişime geçilmesini kullanıcı şimdiden kabul eder.
 • Spotemlak.com Kullanıcı’lara sunduğu hizmetin kesintisiz, hatasız ve güvenli bir şekilde sunulması için en ideal çözümleri sunar..Spotemlak.com kendisinin kontrolü dışında gelişen internet erişimindeki aksaklıklar, teknik sorunlar ve mücbir sebeplerden kaynaklanan durumlardan sorumlu değildir. Spotemlak.com , internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması için Kullanıcıların, bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi, Kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri kullanması halinde bundan dolayı doğabilecek hiçbir hukuki sorumluluğu yoktur.Kullanıcılar bu şartları şimdiden kabul etmiş sayılırlar.
 • Spotemlak.com internet sitesi ve mobil uygulamanın görünümü, dizaynı ile internet sitesi ile mobil uygulamadaki tüm bilgi Spotemlak markasına ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibi Fuat Yeşilkaya dır.
 • Web sitesinde,mobil uygulamada kod ve yazılım da dahil olmak üzere hiçbir şey değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka dile çevrilemez, yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, iletilemez, sunulamaz dağıtılamaz.
 • Spotemlak.com Kullanıcı’nın sunulan Hizmetler'den faydalanmak için site üzerinden kendisine sağladığı kişisel verilerin 6698 Kişisel verilerin korunması hakkında sayılı Kanunu da dahil her türlü mevzuata uygun bir şekilde işlenmesine, korunmasına azami ölçüde dikkat eder.
 • Kullanıcı tarafından spotemlak.com’a beyan edilen ve paylaşılmasına izin gösterilen kişisel veriler; Üyelik ile belirlenen üye emlak ofislerinin yükümlülüklerinyerine getirmesi ,sitesi'nin işletilmesi için gereken uygulamaların yürütülmesi için kullanılır.
 • İşbu Kullanım Koşulları’nın uygulanmasında, ihtilaflar Türk Hukuku’na göre çözümlenecektir. Kullanım Koşulları’ndan doğan her türlü ihtilafın çözümünde İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkemeleri ile İcra Daireleri yetkili ve görevlidir.

Spot Emlak Bilgi Paylaşım Portalı